Spor

Özkan’la yola devam

Özkan’la yola devam
Karasuspor’da alınan kongre kararının ardından başkan adayı çıkmayınca Başkan Hasan Özkan elini taşın altına koymaya karar verdi. Özkan, sürecin Karasuspor’a zarar vermemesi adına bu göreve devam kararı aldıklarını açıkladı.

Sosyal medyadan açıklama
Geçen sezon Bölgesel Amatör Lig’de Sakarya’yı temsil eden 3 ekip arasında yer alan ve önümüzdeki dönem de bu başarıyı sürdürmeye hazırlanan Karasuspor’da başkanlık krizi aşıldı. Play Out maçı sonrası kongre kararı alan sarı-kırmızılılarda, bu göreve talip olan çıkmayınca Mevcut Başkan Hasan Özkan göreve devam etme kararı aldı. Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Özkan, geçmişte yaşanan olumsuzlukların yeniden yaşanmaması için göreve devam kararı aldıklarını söyledi.
Kimse talip olmadı
“Sezon başı aldığımız kongre kararı nedeniyle Karasuspor Başkanlığı’na talip olan olmadığı için ben ve Serdar Hocam (Ergelen) Karasuspor yaşaması için elimizi taşın altına koymaya karar verdik” diyen Hasan Özkan, “Daha önce de yaşananlar adına ceza yemesin diye yola çıktık. Olası bir cezayı bir daha telefi edemeyiz diye elimizden geleni yapacağız” dedi.
Armayı yaşatacağız
Kendileri için değerli olan tek şeyin Karasuspor  arması olduğunu söyleyen Başkan Özkan
“Bismillah diyerek armayı yaşatacağız. Gerçek olan tek şey o da Karasuspor, menfaatlarıdır. Biz bize yeteriz. Herkesi bu oluşumda olmaya davet ediyorum. Karasuspor’u yok sayamayız. Ben de isterdim proje ile parası olan başkan olsun. Ama maalesef kavga etmekten birbirimizi eleştirmekten başka bir şey yapamıyoruz. Bu da Karasuspor’a zarar veriyor. Lütfen yapıcı olalım. Bizim derdimiz sadece Karasuspor” ifadelerini kullandı.