Siyaset

Özdemir: İnancımız tam

Özdemir: İnancımız tam
31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarına hız kesmeden devam eden Yeniden Refah Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Recep Özdemir, İncilli Mahallesi’nde ve Atatürk Bulvarı’nda vatandaşlarla buluştu. Özdemir, “Vatandaşlarımızı dinledik. Karasu’nun geleceği için planladığımız projelerimizi anlattık. Vatandaşın bize olan inancını gördük. Bizimde vatandaşa inancımız tam” diye konuştu.

Her sorun için bir proje
Yeniden Refah Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Recep Özdemir, 31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında İncilli Mahallesi ve Atatürk Bulvarı’nda ziyaretlerde bulunan Özdemir, vatandaşı ve esnafı dinledi. Her sorun için bir projesinin olduğunu belirten Özdemir, “Vatandaşlarımızla ve esnafımızla bir araya geldik. Sorunları dinledik. Her sorun için bir projemiz olduğunu belirttik. Beklentiler doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.
Teveccühü görüyoruz
Açılan her kapının güler yüzle açıldığını belirten Özdemir, “İlçemizin her noktasına ulaşmak, her vatandaşımızı dinlemek ve esnaflarımızın derdine çözüm üretmek için sahadayız. Çaldığımız her kapıda, bize olan teveccühü görüyoruz. Gördüğümüz ilgi de her geçen gün artıyor. Biz de bu teveccühe layık olabilmek için gecemizi gündüzümüze katıp çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşımız bize inanıyor. Bizde 31 Mart günü vatandaşımızın desteğini alacağımıza inancımız tam” şeklinde konuştu.