Siyaset

Özdemir ekip kuruyor

Özdemir ekip kuruyor

Karasu Belediye Başkan adayı olacağını ilk açıklayan isimlerden Recep Özdemir, henüz yol haritasına ilişkin bir açıklama yapmadı. Bir yandan Ak Parti’nin adayını netleştirmesini bekleyen Özdemir, diğer yandan da ekibini hazırlamaya devam ediyor.

Güçlü görüntü

Karasu Belediye Başkan Adayı olacağına ilişkin açıklamayı yaptıktan sonra geri çekilen ve piyasayı takip eden Recep Özdemir, şu ana kadar yol haritası ile ilgili net bir açıklama yapmadı. Yeniden Refah Partisi ile görüşme halinde olduğu bilinen Özdemir, kendini geriye çekti ve hazırlıklarına devam ediyor. Recep Özdemir’in saha çalışmalarına başlamadan önce ekibini hazırlamaya gayret ettiği ve gövde gösterisi ile seçim startı vermesi bekleniyor.

Geniş taban

Özdemir’in, Karasu’daki her seçmen kesiminden oy alabilecek ancak birbiri ile uyumlu çalışacak isimleri bir araya getirip sahaya çıkmayı planladığı ifade ediliyor. Recep Özdemir’in pek çok eski siyasetçi ile temas halinde bulunduğu ancak bunların yanında toplumda karşılığı olan kişileri de listeye katmak için istişarelerde bulunduğu gelen haberler arasında. Recep Özdemir, şu sıralar mesaisinin tamamına yakınını seçim çalışmalarına ayırmış durumda.

Parti net gibi

Yeniden Refah Partisi’nden aday olmasına neredeyse kesin gözü ile bakılan Recep Özdemir’in parti üst yönetimi ile de iletişim halinde olduğu, sahaya çıkmak için Ak Parti adayının netleşmesini beklediği ve sağlıklı bir ekip kurmasının ardından alandaki yerini alacağı ifade ediliyor. Recep Özdemir’in diğer partilerin de dahil olduğu bir yerel ittifak için gayret harcadığı ancak ısrarcı olmadığı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.