Spor

Orta alana takviye

 

Sezonu açan Karasu Güvenspor, Hasan Sayılı nezaretinde idmanlarına devam ederken bir yandan da transfer çalışmalarına ara vermiyor.

 

DURMAZ, GÜVEN KADROSUNDA

Süper Amatör Küme’de mücadele edecek olan Karasu Güvenspor, hem idmanlarına hem de transferlere ara vermeden devam ediyor. Son olarak Süper Amatör Küme’de Düzce Kirazlıspor’da oynayan orta saha oyuncusu Tugay Durmaz ile imzaları attı. Başkan Hasan Sayılı, “İdmanlarımız aralıksız devam ediyor. Bir yandan da transferler çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Şu anda her şey istediğimiz gibi gidiyor. Bir aksilik çıkmazsa lige sağlam bir kadro ile giriş yapacağız ve hedeflediğimiz yerlere geleceğiz” dedi.

 

DUYARSIZ KALINMAMALI

Karasu Mahallesi’nde bulunan sahaları içinde destek beklediklerini söyleyen Başkan Hasan Sayılı, “Sahamız yapıldığında hem bizim takımımız hem de diğer tüm takımlar için bir avantaj olacak. Yapıldığında da doğal çim saha olarak yapılmasını hedefliyoruz. Çok güzel bir sahamız var ama kullanamıyoruz. Bu da futbolun içerisinde biri olarak bizi derinden yaralıyor. Bu sahanın yardımlarla tamamlanarak bir an önce faaliyete geçmesi ilçe yararına olacaktır. İnşallah bu konuda duyarsız kalınmaz” ifadelerini kullandı. (HABER: Ramazan Marmara)