Önümüzdeki sezon lige hazır

 

Karasu’da ilk bayan futbol takımı kurmak için adım atıldı. Karasuspor bünyesinde Kenan Tiryaki nezaretinde çalışmalar start aldı.

 

ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Karasuspor bünyesinde ilçede ilk bayan futbol takımı kurmak için adım atıldı. Genç ve yıldız kızlar kategorisinde kurulan takımlar Kenan Tiryaki nezaretinde çalışmalarına başladı. Karasuspor Başkanı Yüksel Mazlum, “Genç kızlar kategorimizde 2005-2006-2007, yıldız kızlar da ise 2008-2009-2010 doğumlular yer alacak. Takımlarımızda toplam 27 futbolcumuz bulunmakta. Sporla büyüyen gençler hem daha sağlıklı hem de daha başarılı oldukları kanıtlanmıştır. Karasu’ya takımlarımız hayırlı olsun. İnşallah güzel işlere imza atacağız” dedi.

 

27 FUTBOLCU

Toplam 27 bayan futbolcu ile çalışmalarına başlayan Antrenör Kenan Tiryaki, “Haftanın iki günü antrenmanlarımıza başladık. Şu anda hazırlık aşamasındayız. İnşallah önümüzdeki sezona yetişip liglere katılmak için hızla çalışıyoruz” dedi. Bayan futbolcuların kabiliyetli olduklarını da sözlerine ekleyen Tiryaki, “Çocuklarımızın her biri birbirinden heyecanlı ve istekli. Onların bu istek ve arzuları da bizi daha çok motive ediyor” dedi. Tiryaki, takımlarımıza katılmak isteyen tüm gençlere de kapılarının açık olduğunu sözlerine ekledi. Ramazan Marmara