Siyaset

Önal: Aziz milletin dirayeti

Önal: Aziz milletin dirayeti

Yeniden Refah Partisi Karasu İlçe Başkanı Osman Önal sonuçlanan 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile değerlendirmelerde bulundu. Önal, “Seçim sonuçları bu aziz milletin bir kez daha dirayetini ve de nerede ne yapacağını bildiğini göstermiştir” dedi.

Seçimi değerlendirdi

28 Mayıs’ta gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile ilgili değerlendirme açıklamasında bulunan Yeniden Refah Partisi Karasu İlçe Başkanı Osman Önal, “28 Mayıs 2023 pazar günü yapılmış olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri Allah’ın izni ile huzur içinde geçmiştir. Bu huzur ve sükuneti sağlayan devletimize asayiş görevlilerimize ve vatandaşlarımıza canı gönülden teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Özverili çalışmalıyız

Cumhurbaşkanlığı seçimleri sonucunda Cumhur İttifakı’nın resmi olmayan sonuçlara göre yüzde dört gibi bir fark ile kazandığını belirten Önal, “Vatanımıza, Milletimize ve Devletimize hayırlı olsun. Seçim sonuçları bu aziz milletin bir kez daha dirayetini ve de nerede ne yapacağını bildiğini göstermiştir. Bu seçimden sonraki süreçte devlet ve millet olarak daha özverili çalışmalıyız” ifadelerini kullandı.

Beraber çalışacağız

Açıklamalarına devam eden Önal, “Yeniden Refah Partisi Karasu İlçe Başkanlığı olarak, bundan sonraki süreçte milletimizin yanında yer alıp, derdi ile dertlenip, sorunları ile ilgilenip çözümler üretmeye devam edeceğiz. Gençliğin iş hayatı ve sosyal yaşamı ile ilgileneceğiz. Karasu’nun geleceğine ışık olacağız. Genel Başkanımız Fatih Erbakan’ın hayra motor şerre fren düsturu ile meclisteki milletvekillerimizle beraber çalışacağız” dedi.