EğitimKarasu

Öğrencilerle buluştu

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, kültür – sanat etkinlikleri kapsamında Sakaryalı Yazar – Öğrenci Buluşmaları ile şair ve yazarlar Karasulu öğrenciler ile bir araya geldi. Karasu Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrenciler ile buluşan Şair Miraç Küçük, bilgilerini öğrencilere aktardı.

 

BİLGİLERİNİ PAYLAŞTI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, kültür – sanat etkinlikleri kapsamında Sakaryalı Yazar – Öğrenci Buluşmaları ile Sakaryalı şair ve yazarlar, geçtiğimiz hafta Salı günü Karasu’da 6 farklı lisede öğrencilerle bir araya geldi. Karasu Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrenciler ile buluşan Şair Miraç Küçük, bilgi ve tecrübelerini lise öğrencileri ile paylaştı. Öğrenciler yazarlık ile ilgili tüm merak ettiği soruları da sorma fırsatı buldu.

 

EROL TEŞEKKÜR ETTİ

Karasu Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Canan Erol, “Türkiye Yazarlar Birliği Sakarya Şubesi Fahri Tuna’nın yazarlık atölyesine katılan ve atölyede aktif çalışmaları olan şair Miraç Küçük, okulumuz öğrencileri ile söyleşi gerçekleştirdi. Yazarlık ile ilgili güzel bilgileri öğrencilerimiz ile paylaştığı için Şairimiz Miraç Küçük’e teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum” dedi. Erol, Küçük’e de teşekkür belgesi verdi.