Karasu

Ocak’ta Kuran sesi dinmiyor

 

Karasu Ülkü Ocakları, her Perşembe akşamı Ocak’ta bir araya gelerek Kuran-ı Kerim tilaveti gerçekleştirmeye devam ediyor. Ülkücü gençlerin de katılım sağladığı programa bu hafta Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit’te katılarak gençleri yalnız bırakmadı.

 

BAŞKANLAR YALNIZ BIRAKMADI

Karasu Ülkü Ocakları, her Perşembe akşamı Ocak’ta bir araya gelerek Kuran-ı Kerim tilaveti gerçekleştiriyor. Ülkücü gençlerin de yoğun katılım sağladığı programda Kuran-ı Kerim okunarak dualar ediliyor. Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit’te bu haftaki programa katılarak Ülkücü gençleri yalnız bırakmadı. MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara’nın da katıldığı organizasyonda okunan Kuran-ı Kerim, Başbuğ Alparslan Türkeş nezdinde hayatını kaybedenlerin ruhlarına gönderildi.

 

HOCAOĞLU’NDAN GENÇLERE DAVET

Kendilerini yalnız bırakmayan Başkan Yavuzyiğit ve Kara’ya teşekkür eden Karasu Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Hocaoğlu, “Her Perşembe akşamı düzenli olarak şehitlerimiz ve tüm hayatını kaybeden insanlarımız için Kuran-ı Kerim okuyarak dua ediyoruz. Bizi birleştirici ve birbirimize bağlayan en güzel şey dinimizdir. Her Perşembe akşamı Ülkü Ocaklarına gençlerimizi bekliyoruz. Daha çok gencimiz ile Kuran dinlemek ve dua etmek isteriz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Allah bu vatanı daima korusun. Birliğimiz ve beraberliğimiz bozulmasın inşallah” dedi.