Gündem

Nefes olmak, nasip olsun

Nefes olmak, nasip olsun

Grup Ahenk tarafından 4 Mayıs Perşembe Günü Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Lisesi Konferans Salonu’nda “Karan bebek için nefes ol” sloganı ile gerçekleştirilen yardım konserinde yoğunluk yaşandı. Turhan, “Karan bebeğimize nefes olmak nasip olsun” dedi.

Aynı amaç için buluştuk

Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Lisesi Konferans Salonu’nda Grup Ahenk tarafından “Karan bebek için nefes ol” sloganı ile düzenlenen yardım konserine yoğun bir ilgi oldu. Açıklamada bulunan Grup Ahenk Sanatçısı Lale Turhan, “Böylesine özel bir gecede, seve seve çalıp söylediğimiz, bizi hiç yalnız bırakmayan seyircilerimizle aynı amaç için buluştuğumuz, sonucunda da kayda değer bir desteğin ortaya çıktığı bu güzel konser için herkese teşekkür ederim. Karan bebeğimize nefes olmak nasip olsun” diye konuştu.

Yoğun bir ilgiyle izlendik

Hem yardım toplamak için hem de karan bebeğin ailesine moral ve motivasyon sağlamak amacıyla düzenlenen konser hakkında konuşmasına devam eden Turhan, “Karan bebeğimizin annesi, babası ve aile yakınları, kendilerine ayrılan en ön sıradan yoğun bir ilgiyle bizleri takip etti. Gerçekleşen bu programda emeği geçen tüm kurum ve kuruluşlara ayrıca konserimize katılım sağlayan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Konserimizin geliri tamamen Karan bebeğimize gönderildi” ifadelerini kullandı.

İlçe protokolü yalnız bırakmadı

Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Lisesi Konferans Salonu’nda Grup Ahenk tarafından “Karan bebek için nefes ol” sloganı ile gerçekleştirilen konsere İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Taşkıran, İlçe Milli Eğitim Özel Büro Sorumlusu Fatma Betül Gökhan ve Karasu Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş katılım sağladı. Düzenlenen konser ilçe protokolü tarafından yoğun bir ilgiyle izlendi. Vatandaşların katılımı ile yoğunlaşan program hep bir ağızdan söylenen Çeşmi Siyahım türküsüyle saat 22:00’da sona erdi.

 

Turhan, “Karan bebeğimize nefes olmak nasip olsun” dedi.