Spor

Nakliye Akademi’den

Nakliye Akademi’den

Karasu Orman İşletme Müdürlüğü tarafından ilçede kesilen odunların bir tırının nakliyesini Karasu Akademispor üstlendi. Eşinin de bölgede öğretmen olduğunu söyleyen Başkan Ali Sarıoğlu, “Herkes elini taşın altına koymak durumunda” dedi.

 

Nakliyeyi üstlendi

Kahramanmaraş’ta yaşanan deprem sonrası Karasu Orman İşletme Müdürlüğü tarafından kesimi yapılan odunlardan bir tırının nakliyesini Karasu Akademispor Başkanı Ali Sarıoğlu üstlendi. Eşinin de deprem bölgesinde öğretmen olarak görevli olduğunu ve depremi yaşadığını ifade eden Başkan Sarıoğlu, “Bu dönemde biz de elimizden gelen yardımı yapmaya gayret ediyoruz. Herkes bu dönemde elini taşın altına koymak durumunda. Bizim yaptığımız da insanlık görevimizin bir parçası” diye konuştu.

Ayni ve nakdi yardım

Ayni ve nakdi yardımlarda da bulunduklarını ifade eden Başkan Sarıoğlu, “Gerek Karasuspor tarafından başlatılan yardım kampanyası olsun, gerekse Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve İlçe Kaymakamlığı tarafından başlatılan kampanyalar olsun, her birine ayrım yapmaksızın destek olmaya çalıştık. Yardımlarımız da sürecek. Sakarya bu tip felaketler ve acılar konusunda en deneyimli olan iller arasında yer alıyor. Bir millet olma bilinci ile hareket etmek, depremzede kardeşlerimizin yarasını sarmak da hepimizin görevi” ifadelerini kullandı.

Sarıoğlu, “Sakarya bu tip felaketler ve acılar konusunda en deneyimli olan iller arasında yer alıyor” dedi.