KarasuSiyaset

Muhtarlarla kol kola yürümeliyiz

 

Bağımsız Siyasetçi Ender Serbes, Karasu Kurumeşe Mahalle Muhtarı Kemalettin Zengin’i ziyaret etti. Sakarya’nın 16 ilçesindeki mahalle muhtarlarını tek tek ziyaret ettiklerini belirten Serbes, “Topluma faydalı siyaset istiyorsak muhtarlarla kol kola yürümeliyiz” dedi.

 

16 İLÇEDEYİZ

Halkın sorunlarını dinleyerek onların gönüllerini alan ve her fırsatta mahalle muhtarlarını ziyaret eden Bağımsız Siyasetçi Ender Serbes, Karasu mahalle muhtarlarını unutmadı. Kurumeşe Mahalle Muhtarı Kemalettin Zengin’i ziyaret eden Serbes, “Derdimiz taban siyaseti yapmak. Gerek merkezde gerek kırsalda mahalle muhtarlarını ziyaret ederek ikili ilişkilerimizi kuvvetlendiriyoruz. Eğer topluma faydalı bir siyaset yapmak istiyorsak, muhtarlarla kol kola yürüyerek faydalı olabiliriz. Karasu’da olduğu gibi Sakarya’nın 16 ilçesinde varız” ifadelerini kullandı.

HALKIMIZIN YANINDAYIZ

Seçimden seçime değil her zaman halkımızın yanındayız” ifadelerini kullanan Serbes, “Her gün sahadayız ve Sakarya’nın ilçelerinde halkımızın sorunlarını dinliyoruz. Bu ziyaretlerde bizleri güler yüzle karşılayan herkese teşekkür ederiz” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Karasu Kurumeşe Mahalle Muhtarı Kemalettin Zengin, “Serbes’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. Karasu’nun güzelliklerini ve genel sorunlarını konuştuk. Siyasetçilerimizin ziyareti bizleri mutlu ediyor” şeklinde açıklamada bulundu. Gülcan Elmalı