GündemKarasuKocaali

Muhtarlar’dan SEDAŞ’a ziyaret

Muhtarlar’dan SEDAŞ’a ziyaret

Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu ile Karasulu muhtarlar SEDAŞ Sakarya Müdürü Gürcan Seymen’i ziyaret ederek son zamanlarda bölgeye yapılan yatırımlardan dolayı teşekkür etti.

 

Bilgi alışverişi

Karasu’da son aylarda SEDAŞ’ın yaptığı yatırımlar ilçedeki muhtarları memnun ediyor. Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu, Ortaköy Muhtarı İsmet Turan, Ardıçbeli Muhtarı Celal İmamoğlu, Taşlıgeçit Muhtarı Veysel Aksu ve Yenidoğan Muhtarı Osman Şahin SEDAŞ Sakarya Müdürü Gürcan Seymen’i ziyaret etti ve çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Bölgedeki eksikliklerin giderilmesinden duydukları memnuniyeti dile getiren muhtarlar yatırımların ve bakım çalışmalarının devam etmesi temennisinde de bulundu.

Çalışmalar sürecek

SEDAŞ’ın kurumsal yapısı gereği düzenli bakım çalışmaları ve düzenli yatırım planları bulunduğunu söyleyen SEDAŞ İl Müdürü Seymen de, muhtarların talep ve beklentileri doğrultusunda bakım ve yatırım çalışmalarının süreceğini, kesintisiz hizmet verebilmek için ekiplerin ve kendilerinin eldeki tüm imkanları kullandıklarını söyledi. Seymen, muhtarların kendilerine her konuda yardımcı olmalarından dolayı da kendilerine teşekkür etti.

Muhtarlar SEDAŞ’ın son yatırımlarından oldukça memnun.