Karasu

Muhtarlara özel yemek

 

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, pazartesi günü Karasulu muhtarlarla bir araya geldi. Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’nın Muhtarlar Günü’ne muhtarlara özel verdiği yemeğe davetli olan Vali Çetin Oktay Kaldırım, muhtarların çok kıymetli olduğunu ve arada köprü vazifesi gördüğünü söyledi.

 

SARI’DAN YEMEK

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, pazartesi günü Karasulu muhtarlarla bir araya geldi. Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “Geçtiğimiz günlerde Karasu Kaymakamlığı önünde gerçekleştirilen programa iştirak edemediğim için bugün burada bir yemek tertip etmek istedik. Sakarya Valimiz Çetin Oktay Kaldırım ve Karasu Kaymakamı Ahmet Naci Helvacı da bizleri kırmayıp davetimize icabet ettiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bu vesileyle demokrasi zincirinin ilk halkasını oluşturan muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü de en kalbi duygularımla kutluyor, sevgi ve selamlarımı sunuyorum” diye konuştu.

 

ONORE OLDUK

Gerçekleştirilen yemeğe katılan Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu, “Bizleri unutmayıp bu yemeği organize eden Belediye Başkanımız İshak Sarı’ya, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım’a ve Karasu Kaymakamı Ahmet Naci Helvacı’ya çok teşekkür ederiz” diye konuştu. Topaloğlu, “Muhtarlar olarak bizlere verilen bu değer bizleri fazlasıyla onore ediyor. Karasu Belediye Başkan’ı İshak Sarı Muhtarlar Günü dolayısıyla Ankara’ya yaptığımız yolculukta da bizleri yalnız bırakmadı. Her şart ve koşulda yanımızda olan başkanımıza ayrıca teşekkürü bir borç bilirim” dedi. Vali Çetin Oktay Kaldırım, muhtarların çok kıymetli olduğunu söyleyerek görevlerinin de önem arz ettiğini belirtti. Kaldırım, Karasulu muhtarların Muhtarlar Günü’nü bir kez daha tebrik etti. (HABER: Sündüz Andoğlu)