Karasu

Muhtarlar Günü Karasu’da kutlandı

Muhtarlar Günü Karasu’da kutlandı

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Karasu’da tören düzenlendi. Karasu Kaymakamlığı önünde düzenlenen programda Karasu Muhtarlar Derneği tarafından Atatürk Büstü’ne çelenk bırakıldı.

Atatürk Büstü’ne çelenk bırakıldı

19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Karasu Kaymakamlığı önünde tören düzenlendi. Gerçekleşen törende Karasu Muhtarlar Derneği adına Dernek Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu, muhtarlarla birlikte Atatürk Büstü’ne çelenk bıraktı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Törenin ardından Karasulu muhtarlar Karasu Kaymakamı Mehmet Uğur Arslan’ı makamında ziyaret etti. Açıklamada bulunan Kaymakam Arslan, “7 yıldır, 19 Ekim Muhtarlar Günü olarak kutlanmakta” şeklinde konuştu.

Mahallelerimiz için önemli bir gün

Arslan, “Bugünün amacı yerel yönetimlerin merkezdeki teşkilatlara bağlı olarak çalışan muhtarlar müessesinin anlamının ortaya çıkması, bu işte görevli olan muhtarlarımızın öneminin anlaşılması amacıyla kutlanmakta. Hem muhtarlarımızın çalışması hem mahallemizin sorunların açısından bugün önemli bir gün. Hepinize teşekkür ediyorum. Görevinizde başarılar, işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Daha nice Muhtarlar Günü kutlamanızı temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yemekte bir araya geldiler

Karasu Kaymakamlığı makamına gerçekleştirilen ziyaretin ardından Kaymakam Mehmet Uğur Arslan ve beraberindeki protokol üyeleri Karasu Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyaretlerin ardından Kaymakamlıktaki program sona erdi. Kaymakamlıktaki Programın ardından Plaj Caddesi üzerinde bulunan bir kebapçıda yemek verildi. İlçe protokolü ve muhtarların katılım sağladığı yemeğin ardından Muhtarlar Günü kutlama programı sona erdi.

Arslan, “Hem muhtarlarımızın çalışması hem mahallemizin sorunların açısından bugün önemli bir gün” dedi.
Kaymakamlıktaki Programın ardından Plaj Caddesi üzerinde bulunan bir kebapçıda yemek verildi.
Dernek Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu, muhtarlarla birlikte Atatürk Büstü’ne çelenk bıraktı.
Törenin ardından Karasulu muhtarlar Karasu Kaymakamı Mehmet Uğur Arslan’ı makamında ziyaret etti.
Karasu Kaymakamı Mehmet Uğur Arslan ve ilçe protokolü Muhtarlar Derneğine ziyarette bulundu.