EkonomiKarasu

Modesto Cafe hizmetinizde

 

2017 yılından bu yana Ensar Kebap adı ile hizmet veren işletme Çarşamba günü itibarıyla yeni yüzüyle hizmete giriyor. Cafe ve restoran konsepti ile hizmet verecek olan Modesto Cafe Restaurant yine Nihat ve Osman Erdoğan tarafından işletilecek.

 

KALİTEMİZE GÜVENİYORUZ

Cafe ve restaurant formatında hizmet vereceklerini söyleyen İşletme Sahibi Nihat Erdoğan, bugüne kadar alışılmış kalitelerinden ödün vermeden yepyeni bir müşteri kitlesine hitap etmeyi amaçladıklarını söyledi. Kahvaltı başta olmak üzere, pizza, hamburger ve dünya mutfağı ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunacaklarını söyleyen Erdoğan, “Karasu’ya yepyeni ve kaliteli bir yer kazandırdığımızı düşünüyoruz. Hizmet kalitemize ve işletmecilik anlayışımıza güveniyoruz” dedi.

 

YEPYENİ BİR MEKAN

Sabah 8:30’dan gece 24:00’a kadar hizmet vereceklerini söyleyen Osman Erdoğan, “Mekanın modern çizgide olması ve konuklarımızın kendini evinde hissetmesi için tüm detayları düşündük. Hem mutfağımıza hem de sıcak içeceklerimize güveniyoruz. Menümüzde yaptığımız değişiklikle Karasu’ya alışılmış tatların dışında yepyeni lezzetler de sunmayı planlıyoruz. Güzide ilçemizin gelişimine katkı sağlamak amacı ile kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmak için aynı yerde farklı konsepte aynı samimiyetle sizlerle buluşuyoruz” ifadelerini kullandı.