Karasu

Modern reklamlar için buluştular

Modern reklamlar için buluştular

Geçtiğimiz günlerde Karasu’nun reklamcıları Fatih Kuroğlu öncülüğünde düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Zatı Garden’da düzenlenen toplantıda bir araya gelen reklamcılar Karasu’daki reklam anlayışını daha modern hale getirmek için harekete geçtiklerini ifade etti.

Bilgilendirme yapıldı

Karasu’nun reklamcıları Fatih Kuroğlu öncülüğünde Zatı Garden’da bir araya geldi. Düzenlenen toplantıda Karasu’daki reklam anlayışını daha modern hale getirmek için harekete geçtiklerini belirten reklamcılar özellikle yapılan çalışmaları daha kurumsal hale getirebilmek için ne yapılabileceği ile ilgili fikir alışverişinde bulundu. Güncel fiyatlardan kimsenin zarar görmemesi adına daha makul, mantıklı ve kaliteli malzemeler ile ilgili bilgilendirme yapıldı.

Vatandaş dikkatli olmalı

Toplantının devamında hem cebi yakmayan fiyatlar hem de uzun ömürlü tabelaların ve reklamların yayınlanması adına çalışmaların başlatıldığı da belirtildi. Toplantıya ev sahipliği yapan Merkez Reklam Sahibi Fatih Kuroğlu, “Merdiven altı reklamcıların piyasada bu dönemde çok fazla olduğu sonrasında biz reklamcıları zor durumda bıraktığı için bu konularda vatandaşların ve esnafın daha dikkatli ve özenli olmasını tavsiye ediyoruz” ifadelerini kullandı.