Karasu

Minikler çalışmalarını sergiledi

Minikler çalışmalarını sergiledi

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü etkinlikleri kapsamında Kurudere İlkokulu’nda program düzenlendi. Düzenlenen programda hafta boyunca yapılan çalışmalar öğrenciler tarafından okul bahçesinde sergilendi.

Büyük bir yürek işi

Kurudere İlkokulu’nda 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü etkinlikleri kapsamında program düzenlendi. Düzenlenen törende iki dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından minikler tarafından hafta boyunca yapılan 10 Kasım temalı çalışmalar sergilendi. Şiirler okundu. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Kurudere İlkokulu Okul Müdürü Bayram Turhan, “Böyle bir günde duygu ifade etmek bence gerçekten kolay bir durum değil. Bitmiş yıkılmış umutları tükenmiş bir milleti ayağa kaldırmak çok zor bir iş ve büyük bir önderlik büyük bir yürek işi” ifadelerini kullandı.

Başarılı olacağız

Açıklamasına devam eden Okul Müdürü Turhan, “Biz atamızın düşünceleri ışığında hareket ettiğimizde çok daha başarılı olacağız bunu onun son derece mükemmel ileri görüşlü özelliğinden anlıyoruz çok zor değil bu konuda sadece gençliğe hitabesini bile ezbere bilip doğru anlasak doğru yolda devam ederiz” dedi. Ardından Anasınıfı öğrencileri tarafından yapılan etkinliklerin güzel olduğunu ifade eden Turhan, “Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize hafta boyunca yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.