KarasuSiyaset

MHP’den Karasu çıkarması

 

Milliyetçi Hareket Partisi milletvekilleri “Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma” programı çerçevesinde Karasu’ya geliyor. Cuma günü 14:30’da Sosyal Gelişim Merkezi’nde düzenlenecek buluşmada milletvekilleri vatandaşın sorularını da yanıtlayacak.

 

KARA’DAN DAVET

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fethi Yıldız, Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül, MYK Üyeleri Nur Tuğba Aktay ve Bülent Maşaoğlu’nun katılacağı buluşmanın Karasu ve Kocaali ilçelerini kapsayacağını söyleyen Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, “Tüm dava arkadaşlarımızı buluşmaya davet ediyorum” dedi. Programda misafirlerin soru da kabul edeceğini söyleyen Kara, kapılarının herkese açık olduğunu da sözlerine ekledi.

 

HERKESE ULAŞACAĞIZ

Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma” programı çerçevesinde gerçekleşen etkinlikle tüm vatandaşlara ulaşmayı amaçladıklarını da sözlerine ekleyen MHP İlçe Başkanı Kara, “Gelecek olan milletvekillerimiz hem Genel Merkezimizin olaylara bakışını halkımıza anlatacak hem de halkımızın sorunlarını Genel Merkezimize iletecek. Bu bakımdan bu programlar büyük önem arz ediyor. Halkımızın ve dava arkadaşlarımızın bu programlara ilgisinin yoğun olmasını bekliyoruz” ifadelerini kullandı.