Karasu

MHP teşkilatı bayramlaştı

MHP teşkilatı bayramlaştı
Kurban Bayramı’nın ikinci günü Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Teşkilatı’nda bayramlaşma programı düzenlendi. Programa meclis üyeleri, partililer ve vatandaşlar katılım sağladı.

İkramlar yapıldı
Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Teşkilatı’nda Kurban Bayramı’nın ikinci günü bayramlaşma programı düzenlendi. Programa meclis üyeleri, partililer ve vatandaşlar katılım sağladı. Programda ikramlar yapıldı, hoş sohbet edildi, gündem değerlendirildi. MHP Karasu İlçe Başkanı Hamza Uğur, gelen partilileri kapıda karşıladı. Yapılan hoş sohbetin ardından MHP Karasu İlçe Başkanı Hamza Uğur, konuşma yaptı.

Bayramlaştı
Herkesle teker teker bayramlaşan Başkan Uğur, “Bayramlar milletçe kenetlendiğimiz, birlik ve beraberliğimiz için önemli günlerdir. Böyle günler, bizi biz yapan, bizi köklerimize ve kimliğimize sımsıkı bağlar. Küslükleri bitirmek, küskünleri barıştırmak için bayramı kucaklaşma vesilesi olarak değerlendirmeliyiz. Kurban Bayramı’nızı tebrik ediyorum. Cenabı Allah’tan, huzur içerisinde daha nice bayramlara erişmenizi temenni ediyorum” diye konuştu.