Karasu

Mesleğime giden yol

Mesleğime giden yol

Karasu Şehit Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde “Mesleğime giden yol” programı düzenlendi. Programda meslek lisesinden mezun olduktan sonra kariyer sahibi olan kişiler, okul öğrencilerine seminer verdi. Lise öğrencileri merak ettikleri tüm soruları mezunlara sorarak bilgi aldı.

Sorular cevaplandı

Karasu Şehit Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerinin katılımıyla “Mesleğime giden yol” programı düzenlendi. Programda meslek lisesinden mezun olduktan sonra kariyer sahibi olan kişiler, özellikle lise öğrencilerinin merak ettiği soruları cevaplayarak, geleceğe hazırlanan lise öğrencilerine okul döneminde ve sonrasında yaşadıkları tecrübeleri anlattı.

Katılım yoğun oldu

Karasu Sosyal Gelişim Merkezi’nde düzenlenen programa 1987 yılı mezunu olan İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, Kimya Laboratuvarı Sorumlusu Yasin Yıldız, Yönetim Sistemleri Mühendisi Semih Püskül, Bilgisayar ve Kontrol Öğretmeni Ufuk Ayan, Uzman Kimyager Sena Pişkin ve işletme sahipleri Batuhan Bayram, Metin Çakır, Çağlayan Mercimek’in katılım sağladı.

Programa katılım yoğun oldu.
Öğrencilerin merak edilen soruları cevaplandı.