Kocaali

Mahalle hizmetleri değerlendirildi

Kocaalili mahalle muhtarları Ak Parti İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen toplantıda milletvekili Lütfi bayraktar, Belediye Başkanı turan Yüzücü ve ilçe yönetimiyle bir araya geldi. Muhtarlar mahalleleri için taleplerde bulundu.

İstişare toplantısı
Ak Parti Kocaali İlçe Teşkilatı düzenli olarak gerçekleştirdiği mahalle muhtarları istişare toplantılarının bir yenisini daha geçtiğimiz hafta içi düzenledi. Merkez Plajı’nda bulunan Aşçıoğlu Cafe’de düzenlenen kahvaltılı istişare programına Milletvekili Lütfi Bayraktar, Belediye Başkanı Turan Yüzücü, Ak Parti İlçe başkanı İsmail Demir ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye başkan yardımcıları, muhtarlar Derneği Başkanı Bilal Hazar ve mahalle muhtarlarının tamamı katıldı. Yaklaşık iki saat süren toplantıda mahallelerde yapılan hizmetler değerlendirilirken, muhtarlar ihtiyaçlarını ve önerilerini dile getirdi.

Omuz omuza
Toplantıya ilişkin değerlendirmede bulunan Ak Parti Sakarya Milletvekili Lütfi Bayraktar “AK Parti İlçe Başkanımız İsmail Demir, Belediye Başkanımız Turan Yüzücü, Belediye Başkan Yardımcılarımız, Muhtarlar Derneği Başkanımız Bilal Hazar ile birlikte, milletimize hizmet yolunda birlikte omuz omuza çalıştığımız muhtarlarımızla bir araya geldik. Değerli muhtarlarımızın talep ve önerilerini dinleyerek gerekli notlarımızı aldık. Şehrimiz için muhtarlarımızla el ele gönül gönüle çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Muhtarlar Derneği Başkanı Bilal Hazar ise “Ak Parti İlçe Teşkilatı ve belediyemizin düzenlediği istişare toplantısında, milletvekilimiz, belediye başkanımız ve parti yöneticilerimizle bir araya geldik. Mahallelerimizde yapılan hizmetleri değerlendirdik. İhtiyaçlarımızla ilgili istişarelerde bulunarak taleplerimizi dile getirdik. Bu vesile ile milletvekilimiz Lütfi Bayraktar’a, Belediye Başkanımız Turan Yüzücü’ye, belediye başkan yardımcılarımıza, Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Demir ve yönetimine teşekkür ediyoruz. Halkımıza daha iyi hizmet için omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Belediye Başkanı Turan Yüzücü ise “Milletvekilimiz Lütfi Bayraktar, Ak Parti İlçe Başkanımız İsmail Demir, Belediye Başkan Yardımcılarımız, Muhtarlar Derneği Başkanımız Bilal Hazar ile birlikte mahalle muhtarlarımızla bir araya gelerek, mahallelerimizde devlet ve belediye eliyle yapılacak olan projeler için fikir alışverişinde bulunduk” şeklinde konuştu.