Listeye Ferizli ve Kaynarca da eklendi

 

Karasu Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde kurulan Avni Tarakçıoğlu Yemek Üretim Atölyesi bu yıl toplamda 4 bin 916 taşımalı öğrenciye yemek çıkarmaya başladı. Okul Müdiresi Canan Erol, “Halihazırda Karasu ve Kocaali’deki taşımalı öğrencilerimize yemek çıkarıyorduk. Şimdi bu ağa Ferizli ve Kaynarca’yı da ekledik” dedi.

 

4 BİN 916 ÖĞRENCİYE YEMEK

Karasu Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde kurulan Avni Tarakçıoğlu Yemek Üretim Atölyesi bu yıl toplamda 4 bin 916 taşımalı öğrenciye yemek çıkarmaya başladı. Okul Müdiresi Canan Erol, “Eğitim öğretim yılının başlamasıyla taşımalı eğitim veren okullarımıza yemek servisimiz de başladı. Geçen yıl Karasu ve Kocaali’ye yemek çıkarırken, bu yıl bu listeye Ferizli ve Kaynarca’da eklendi” ifadelerini kullandı. “Atölyemizdeki çalışmaları titizlikle sürdürüyoruz” diye konuşan Erol, “Ferizli ve Kaynarca’nın da eklenmesiyle birlikte şu anda toplam 60 okula yemek servisi yapıyoruz” diye konuştu.

 

HİJYEN KURALLARINA ÖNEM VERİYORUZ

Atölyemizde dönüşümlü olarak üç öğretmen ve 31 öğrencimiz görevli” diyerek sözlerini sürdüren Erol, “Gece 12’de üretime başlıyoruz. Sabah 7’de bu yemekler araçlarımıza yüklenip beş servis aracımızla okullarımıza servis ediliyor” dedi. Böyle bir işin içinde olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Erol, “İlerleyen dönemlerde hizmet verdiğimiz okulların sayısını arttırmayı düşünüyoruz” dedi. Teknik Müdür Yardımcısı Ahmet Soydaner ise, “Üretim atölyemizde her türlü hijyen kuralına titizlikle uyuyoruz. Çocuklarımızın sağlığı bizim için her şeyin önünde” diye konuştu. (HABER: Sündüz Andoğlu)