Liste belirlendi

 

Gelecek Partisi Karasu İlçe Kurucu Başkanı Salim Direk, partinin ilçe kurucu yönetimini açıkladı. Sivil Toplum İlişkiler Sakarya İl Müdürlüğü’ne verilen yönetim listesi sonrası açıklamada bulunan Direk, güçlü bir Karasu için kentin dengelerine azami ölçüde riayet ederek kadro oluşturulduğunu belirtti.

 

GÜÇLÜ BİR KADRO

Sivil Toplum İlişkiler Sakarya İl Müdürlüğü’ne Gelecek Partisi Karasu İlçe Kurucu Başkanı Salim Direk tarafından verilen liste sonrası Karasu İlçe Yönetim Kurulu Listesi açıklandı. Güçlü bir Karasu için kentin dengelerine azami ölçüde riayet ederek kadro oluşturulduğunu belirten Direk, “Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun önderliğindeki büyük Türkiye’ye yakışan güçlü bir Karasu için, ilçemizin dengelerine azami ölçüde riayet ederek mükemmel bir kadro hareketini kurma bahtiyarlığını paylaşmaktan kıvanç duyarım. Bu vesileyle halkımıza hizmetin hadimi olmaktan onur duyacağımız bu kadronun geleceğimize yönelik ümit var olacağımızın bilinmesinin istiyorum” ifadelerini kullandı.

GELECEK SEÇİME HAZIR

Gelecek Partisi’nin Karasu’daki güçlü yönetimi ile seçime hazır olduklarını belirten Direk, “İlçe teşkilatımızın kurucu yönetim listesini hazırlayarak seçime hazırlanıyoruz. Karasu’da siyasete yeni bir vizyon getireceğiz. Siyasete tamamen yeni yüzler kazandırarak çamur at izi kalsın siyasetinin yerine eleştiri ve eleştirinin çözümü yönetimini sunarak siyaset yapacağız. İlçemizin sorunlarını bilen ve sorunlarını çözebilen, çözüm üreten bir ekiple geliyoruz. Hiç bir şey gizli kalmayacağı gibi hiç bir şey eskisi gibi de olmayacaktır. Adalet, özgürlük, hukuk, liyakat ve ehliyet bizim ilkelerimizin olmazsa olmazımızdır. Tüm çalışma arkadaşlarımı tebrik eder, bu zorlu ve kutsal görevde başarılar dilerim. Karasu’muza ve Türkiye’ye hayırlı olsun” dedi.

LİSTEDEKİ İSİMLER

Başkan Salim Direk yönetiminde listeler yer alan isimler ise şöyle: Servet Yılmaz, Banu Kılıç, Abdullah Ersoy, Erdal Zandoğlu, Reşat Sarı, Adem Kaya, Harun Aladağ, Hakan Kahvecioğlu, Kemal Gör, Ekrem Avat, Beytullah Kılıç, Mustafa Odabaşı, Baran Direk, Halil Soytürk, Sait Kayıkçıoğlu, Tunahan Kayıkçıoğlu, Emircan Can, Göksel Koç ve Haydar Sevinç kurucu yönetim kurulu listesinde yer aldı. Gülcan Elmalı