Spor

Limandere lidere yenildi (5-0)

Limandere lidere yenildi (5-0)

  1. Amatör Küme B Grubu’nda mücadele eden Limanderespor sahadan 0-5 mağlup ayrıldı. Kümede lider pozisyonunda bulunan Kaynarca ekibi ilk yarıyı da 3-0 önde kapattı.

Yağmur altında mücadele

Limanderespor bu hafta deplasmanda Lider Kaynarcaspor ile karşılaştı. Geçtiğimiz hafta kendi sahasında aldığı talihsiz mağlubiyetin ardından Lider Kaynarca karşısına gençlerden kurulu bir ekiple çıkan Limanderespor, güçlü rakibi karşısında savunma ağırlıklı bir kadro ile çıktı. Yağmur altında oynanan müsabakanın başından itibaren üstün oynayan Kaynarcaspor peş peşe bulduğu goller ile ilk yarıyı 3-0 önde kapattı.

İddiamız kalmadı

Karşılaşmanın ikinci yarısına da baskılı başlayan ev sahibi ekip ikinci yarıda iki gol daha buldu ve sahadan 5-0 galip ayrıldı. Limanderespor’un bu sonuçla Play Off’a yükselme şansı da sona ermiş oldu. Kırmızı-beyazlı Kuzey temsilcisinin ligden düşme ihtimali de bulunmuyor. Antrenör Hakan Özmen, amatör spor ruhuna uygun hareket ettiklerini ifade ederek, “Bizim düşme ihtimalimiz de çıkma ihtimalimiz de yok. Bundan sonraki müsabakalar gençlerle çıkacağız” ifadelerini kullandı.

 

Özmen, bundan sonraki müsabakalara gençlerle çıkacaklarını söyledi.