Spor

Limandere evinde mağlup (2-3)

Limandere evinde mağlup (2-3)

İkinci devrenin ilk maçında kendi sahasında Karaaptiler Akınspor ile karşılaşan Limanderespor 85. dakikada yediği golle sahadan 2-3 mağlup ayrıldı.

İlk yarı galiptik

İkinci devrenin ilk müsabakasında Ferizli Sahası’nda cumartesi günü Karaaptiler Akınspor’u ağırlayan Limanderespor, ilk yarısını 2-1 üstün götürdüğü müsabakadan 2-3 yenik ayrıldı. Maçın henüz 10. dakikasında Ali İzzet ile öne geçen Limandere temsilcisi beş dakika sonra kalesinde golü gördü ve skor eşitlendi. Bu dakikadan sonra da rakip üzerindeki baskısını sürdüren Kuzey Temsilcisi 25. dakikada Uğur Bekar ile yeniden öne geçti ve skoru 2-1 yaptı. Devre bu şekilde tamamlandı.

İşler değişti

Karşılaşmanın ikinci yarısında hakemin takdir hakkını konuk takımdan yana kullanması Limanderesporlu oyuncuların oyundan kopmasına neden oldu. Sağlı sollu ataklar geliştiren kırmızı-beyazlılar bu ataklardan sonuç alamazken rakip takım dakika 55’te skoru eşitledi. Bu dakikadan sonra savunma güvenliğini ikinci plana atan Limanderespor 85. dakikada gelen konuk ekip golüne engel olamadı ve skor 2-3 oldu. Bu dakikadan sonra başka gol olmadı ve temsilcimiz haftayı puansız kapattı.