Spor

Limandere evinde farklı 5-1

Limandere evinde farklı 5-1

1.Amatör B grubunda mücadele eden Limanderespor ligin 7.Haftasında ligde kalma mücadelesi veren Yıldırımspor ile karşı karşıya geldi. Kırmızı  beyazlı ekip sahadan 5-1 galip ayrıldı.

İlk yarı rahatladık

1.Amatör B grubunda Play Off  mücadelesi veren  Limanderespor ligin 7. haftasında Yıldırımspor ile karşı karşıya geldi. Müsabakaya etkili başlayan Limanderespor dakika 10’da Osman ile skoru 1-0’a getirdi. Etkili oyununu sürdüren kırmızı beyazlı ekip dakika 15’de Barış ile farkı ikiye çıkarttı. Oyun üstünlüğünü ele alan ev sahibi ekip dakika 25’de Uğur ile durumu 3-0’a getirdi. Erken gelen goller ile rahatlayan Limanderespor ilk yarıyı 3-0 önde kapattı.

Goller akın akın

Müsabakanın ikinci yarısına kaldığı yerden devam eden Limanderespor dakika 55’de Ensar’ın şık kafa golü ile farkı 4’e çıkarttı. Oyundan kopan rakibinin hatalarını iyi değerlendiren kırmızılı beyazlı ekip dakika 65’de Ufuk ile 5-0 öne geçti. Farkı azaltmak için rakip kaleye yüklenen Yıldırımspor dakika 80’de attığı gol ile skoru 5-1’e getirdi. Müsabakanın geride kalan dakikalarında başka gol olmayınca Limanderespor sahadan 5-1 galip ayrıldı ve grupta puanını 10’a çıkarttı ve ligde 5. Sıraya yükseldi ve play off takibini sürdürdü.