Spor

Limandere 1 puanda kaldı (1-1)

Limandere 1 puanda kaldı (1-1)

Deplasmanda Çamlıca Beldespor ile karşılaşan Limanderespor, son dakikasına kadar galip götürdüğü müsabakadan 1-1’lik skorla ayrıldı. Çamlıca Beldespor son dakikada kazandığı penaltı atışını gole çevirdi ve Limanderespor 1 puana razı oldu.

1 puana razı olduk

Önceki hafta kendi sahasında ağırladığı Çaykışlaspor’u 2-1 yenmenin morali ile Hendek Suni Çim Saha’ya çıkan Limanderespor, Çamlıca Beldespor karşısında ilk dakikalarda oyunun kontrolünü ele aldı. Sahada boş alan bırakmayan kırmızı-beyazlı ekip karşılaşmanın ilk yarısında Uğur Bekar ile öne geçti. 35. dakikada gelen golün ardından oyun hakimiyetini elden bırakmayan Limanderespor, soyunma odasına da bu skorla gitti. Karşılaşmanın uzatma anlarında Çamlıca Beldespor kazandığı penaltıyı Sefa ile gole çevirdi. Karşılaşma da bu skorla tamamlandı ve Limanderespor 1 puana razı oldu.

Elimizden kaçırdık

Karşılaşmanın başından sonuna kadar oynanan oyundan memnun olduklarını ve gün geçtikçe de takımın daha iyiye gideceğini söyleyen Limanderespor Antrenörü Hakan Özmen, “Grubumuz gerçekten birbirine yakın güçteki ekiplerden oluşuyor. Bunun için de maçlarımız heyecanlı oluyor. Bu hafta oynadığımız müsabakada da bunu gördük. Son dakikada verdiğimiz talihsiz penaltı dışında çok iyi bir oyun çıkardık. Oyuncularımızı sergiledikleri performanstan ve emeklerinden dolayı tebrik ediyorum. Gün geçtikçe daha iyi olduğumuz da görülüyor” dedi.