Karasu

Kuzuluk’ta çalışmalara devam

Kuzuluk’ta çalışmalara devam

Karasu’nun muhtarlarından Kuzuluk Mahalle Muhtarı Temel Aslanbay’ın talebi doğrultusunda Karasu Belediyesi tarafından Kuzuluk Mahalle Sokaklarında yol çalışması yapıldı.

1500 metre asfalt yapıldı

Kuzuluk Mahallesi’nde Mahalle Muhtarı Temel Aslanbay’ın talebi doğrultusunda Karasu Belediyesi tarafından yol çalışması başlatıldı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Kuzuluk Mahalle Muhtarı Temel Aslanbay, “Talebimiz doğrultusunda Karasu Belediyesi ekipleri tarafından mahallemizde gerçekleştirilen yol çalışmasında toplam 1500 metre olan sokaklarımıza beton döküm ve asfalt serim işlemi yapıldı. Ayrıca mahallemizde Boşnak Merkez Cami ile Kuzuluk Mahallesi’ne giden Karaca mevkiinde toplam 1700 metre olan yol çalışması da talebimiz üzerine Karasu Belediyesi tarafından yapıldı” şeklinde konuştu.

Talep ve sorunlar iletildi

Konuşmasına devam eden Aslanbay, “Kuzuluk Mahallesi’nde birçok çalışma gerçekleştirdik. Karasu Belediyesi tarafından yol çalışmalarının çoğu tamamlandı. Vatandaşlarımızın daha güvenli yollara sahip olması için çalışmalarımız devam ediyor. Mahalle halkımızın taleplerini ve sorunlarını Karasu Belediyesi’ne ilettik. Vatandaşlarımızı mağdur etmeden kısa zaman içerisinde taleplerimize cevap vererek mahallemizde çalışma gerçekleştiren Karasu Belediye Başkanımız İshak Sarı’ya Karasu Belediyesi ekiplerine ve emeği geçen herkese kendi adıma ve mahalle halkı adına teşekkürlerimi sunuyorum” diyerek konuşmasını tamamladı.

Aslanbay, “Karasu Belediye Başkanımız İshak Sarı’ya teşekkür ediyorum” dedi.
Karaca mevkiinde toplam 1700 metreye yol çalışması yapıldı.