Spor

Kuyumculu’dan gol yağmuru (8-0)

Kuyumculu’dan gol yağmuru (8-0)

  1. Amatör Küme 3. hafta müsabakasında Kuyumculuspor ile Söğütlü Kalespor karşı karşıya geldi. Cumartesi günü oynanan maçta Kuyumculuspor sahadan 8-0 galip ayrıldı.

İlk yarı 4-0

  1. Amatör Küme 3. hafta müsabakasında Cumartesi günü oynanan maçta Kuyumculuspor ile Söğütlü Kalespor karşı karşıya geldi. Ferizli sahasında Sögütlüspora konuk olan kırmızı siyahlı ekip maça hızlı başladı. Sağlı sollu ataklarla Söğütlü kalesini ablukaya aldı. Kırmızı siyahlı ekibin ilk golü maçın henüz 3. dakikasında Halil Civelek’ten geldi. Bu golden 3 dakika sonra dakika 6’da Rahman farkı ikiye çıkardı. 17. dakikada Ahmet Enes Arık farkı 3’e çıkardı. 30. dakikada Yusuf Soytürk dördüncü golü attı ve ilk yarı 4-0 Kuyumculu üstünlüğü ile sona erdi.

Oyun koptu

Karşılaşmanın ikinci yarısın ilk yarıda elde ettiği farkla başlayan kırmızı-siyahlı ekip, 50. dakikada Yusuf’un ayağından gelen golle farkı 5’e çıkardı. Bu dakikadan sonra da oyun disiplininden kopmayan Kuyumculu temsilcisi 57’de Rahman ve 66’de Hüseyin ile farkı yediye çıkardı. Rakibine oyun alanı bırakmayan ve oyun disiplininden kopmayan kırmızı-siyahlı Kuyumculu temsilcisi dakikalar 82’yi gösterdiğinde Yusuf ile skoru 8-0 yaptı. Yusuf Soytürk’ün hattrick yaptığı müsabakada Kuyumculu haftayı 3 puanla kapatmış oldu.