Karasu

Kurudere’ye istasyon kurulacak

 

Karasu Kurudere Mahallesi Muhtarı Hasan Emanet’in girişimleri ile TÜVTÜRK tarafından oluşturulan gezici mobil muayene istasyonu, cumartesi günü Kurudere Mahallesi’nde kurulacak. Muayenesiz traktörün kalmaması amaçlanan hizmette Emanet, traktör sahiplerine çağrıda bulundu.

 

CUMARTESİ GÜNÜ

Mahalle Muhtarı Hasan Emanet öncülüğünde TÜVTÜRK tarafından oluşturulan gezici mobil muayene istasyonu cumartesi günü, Kurudere Mahallesi Muhtarlığı önünde kurulacak. Tüm hizmetleri Kurudere halkının ayağına getirdiğini belirten Emanet, “Özellikle muayenesiz traktörün kalmamasının amaçlandığı uygulama için gezici muayene istasyonu cumartesi günü Kurudere Mahallesi’nde kurulacak. Çiftçiler, traktörlerini getirerek fenni muayenesini yaptırabilecek” ifadelerini kullandı.

MERKEZE GİTMEYE SON

Kurudere Mahallesi’nde ve çevresinde muayenesiz traktör kalmayacağını belirten Emanet, “Vatandaşlarımız traktörlerin muayenesi için ilçe merkezine gidiyorlardı. Soğuk ve yağışlı kış şartlarında bu durum sıkıntılı oluyordu. Gerekli girişimleri yaparak mobil istasyonu mahallemize getirdik. Mahalle ve civar mahalle halkı, traktörlerinin muayenesini burada yaptırabilir. Bizleri kırmayan yetkililere teşekkür ediyorum” şeklinde açıklamada bulundu. Gülcan Elmalı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir