Karasu

Kurudere’ye doğalgaz sözü

 

Perşembe günü Karasu’ya gelen Ak Parti Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Kurudere’ye ziyarette bulundu. Mahalle halkının taleplerini dinleyen Atabek, Kurudere’ye en kısa zamanda doğalgaz getirilmesi için çalışacağını söyledi. Atabek, Yenidoğan’a internet hattı çekilmesi için de girişimde bulunacağını sözlerine ekledi.

 

SARI 18 UYGULAYACAK

Mahalle halkının talebi üzerine mahalleye doğalgaz getirilmesi için gerekli girişimlerde bulunacağını söyleyen Ak Parti Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, mahallede imar çalışmalarının tamamlanmasının ardından yatırım planına alınması için girişimde bulunacağını söyledi. Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı da mahallede imar çalışmalarına başlayacaklarını ve 18 uygulamasının tamamlanmasının ardından doğalgaz çalışmalarına başlanacağı sözünü verdi.

 

YENİDOĞAN’A İNTERNET

Atabek’in ziyareti sırasında Yenidoğan Mahallesi’nde yıllardan bu yana internet olmadığını söyleyen Yenidoğan Muhtarı Osman Şahin de bu sorunun çözümü için yardım istedi. Mahallede internet olmamasının büyük eksiklik olduğunu ifade eden Atabek, bu konuda da gerekli işlemlerin en kısa sürede tamamlanacağını söyledi. Mahallede önümüzdeki günlerde altyapı çalışmasının tamamlanacağı ve 15 yılı aşkın bir süreden bu yana devam eden internet sorununun çözüme kavuşması bekleniyor.