KarasuSpor

Kurudere hızlı giriş yaptı

 

Bu sezon Birinci Amatör Küme’de mücadele edecek olan Kuruderespor, geçtiğimiz hafta düzenlenen kongrenin ardından hızlı bir transfer girişi yaptı. Kuruderespor yönetimi 1 haftada 13 transfer gerçekleştirdi.

 

İMZALAR ATILDI

Geçtiğimiz hafta yapılan Olağan Üstü Kongre’nin ardından Kuruderespor yönetimi, hızlı bir transfer girişi yaptı. Başkan İbrahim Menteşe ve yeni seçilen yönetim ile birlikte 1 haftada 13 sporcu ile imzalar atıldı. Berkay Karasakal ve Sezer İrit bu sezon Kuruderespor kalesini koruyacak. Orta saha oyuncuları Yücel Yayla ve Ömer Faruk Tiryaki imzaları atarken, Fatih Yılmaz ise Kuruderespor ile devam kararı kaldı. Sağ bekte ise Gökhan Gündüz ve Selçuk Aktop Kuruderespor kadrosuna dahil edildi. Stoper oyuncuları Cezayir Yılmaz ve Murat Demir’de bu yıl Kuruderespor’un formasını terletecek.

 

TRANSFER ATAĞI

Forvette ise Karasu’nun başarılı oyuncularından Orhan Baki ekibe dahil olurken ayrıca Nijeryalı  Rapheal Chıazaepere de imzayı attı. Sağ kanatta ise Furkan Yılmaz, sağ-sol açıkta ise Ömer Kocatürk Kuruderespor’un ekibine dahil oldu. Başkan İbrahim Menteşe, “Kongremizin ardından hiç zaman kaybetmeden transfer çalışmalarına başladık. 13 sporcumuz ile imzalarımızı atarak kadromuzu yavaş yavaş şekillendirdik. Ayrıca iç transfer için de mahallemizdeki sporcularımızla görüşme halindeyiz. Bu sezon inşallah istediğimiz şampiyonluğu alacağız” ifadelerini kullandı. (HABER: Ramazan Marmara)