Siyaset

Küntaş Taşlıgeçit’teydi

Küntaş Taşlıgeçit’teydi

Yeniden Refah Partisi Karasu Belediye Başkan Aday Adayı Civan Küntaş, seçim çalışmaları kapsamında Taşlıgeçit Mahallesi’ni ziyaret etti. Burada vatandaşlarla sohbet eden Küntaş, Karasu’nun Milli Görüş Belediyeciliğine ihtiyacı olduğunu söyledi.

Hasret kalındı

Karasu’nun kırsal mahallelerinde son dönemde hizmet aksaması yaşandığını söyleyen Yeniden Refah Partisi Karasu Belediye Başkan Aday Adayı Civan Küntaş, Yeniden Refah yönetiminde böyle bir sorunun yaşanmayacağını dile getirdi. Küntaş, “Kırsal mahallelerdeki vatandaşımız hem hizmete hem de güler yüze hasret kaldığını görüyoruz. Milli Görüş döneminde vatandaşımızın bu iki hasretine de son vereceğiz” dedi.

Tercih edileceğiz

Her ziyaret ettikleri mahallede olduğu gibi Taşlıgeçit’te de gördükleri ilgiden memnun kaldıklarını ifade eden Yeniden Refah Partisi Karasu Belediye Başkan Aday Adayı Küntaş, “Ülkemizin her yerinde olduğu gibi ilimizde ve ilçemizde de seçmenlerimiz Yeniden Refah Partimize ilgi gösteriyor. 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında Karasu’muzu özlenen Milli Görüş belediyeciliği ile yeniden tanıştıracağız” diye konuştu.