Siyaset

Aygın projelerini açıkladı

Aygın projelerini açıkladı

Karasu Yalı Mahallesi Muhtar Adayı Fuat Aygın, aza adayları ile düzenlediği kahvaltılı basın toplantısında projelerini açıkladı. Ulaşılabilir bir muhtar olacağını söyleyen Aygın, mesleği gereği tüm vatandaşlar ile iletişim halinde olduğunu ve seçimi kazanacağına inandığını söyledi.

Basın toplantısı

Karasu Hanımeli Patisserie’de cumartesi günü düzenlenen basın toplantısına aza adayları ile birlikte katılan Yalı Mahallesi Muhtar Adayı Fuat Aygın, seçimlerde iddialı olduğunu söyledi. Yıllardan bu yana halı yıkıma işi ile meşgul olduğunu söyleyen Aygın, seçimlerde iddialı olduklarını dile getirdi. Aygın, mesleği gereği mahalledeki herkesle iletişim halinde olduklarını ifade ederek, seçimi kazanacaklarına inandıklarını söyledi. Aygın, müşterilerinin büyük kısmının kendilerine oy vereceğine inandığını ifade ederek, “Aday olduğumuzu söylediğimiz hemen her müşterimizden destek aldık” diye konuştu.

Dernek aktifleşecek

Yalı Mahallesi’nde yapılması gereken çok iş olduğunu ifade eden Muhtar Adayı Aygın, “Azalarımızla birlikte mahallemize hizmet etmek için gayret edeceğiz. Muhtar olduğumuzda vatandaşlarımızın bize kolayca ulaşması mümkün olacak. Vatandaşlarımıza gelen evrakları hızlıca kendilerine ulaştıracağız ve yaşanması muhtemel hukuki aksaklıkların önüne geçeceğiz. Mahallemizdeki gençlerin kendilerini bulacağı şekilde bir yapılanmaya gideceğiz. Bunun için de var olan Ulu Cami Derneği’nin kapsamını genişleteceğiz. İlim-İrfan Gençlik Merkezi’ni gençlerimizin daha aktif kullanmasını sağlayacağız” dedi.

Uyumlu çalışacağız

Bürokrasi ve yerel yönetim ile uyumlu çalışacaklarını ve mahallenin ihtiyaçlarını doğru kişilere doğru iletişim kanallarını kullanarak aktaracaklarını söyleyen Muhtar Adayı Aygın, roman vatandaşlarla ilgili de adımlar atacağını söyledi. Mahalledeki yol sorunlarının çözümü için de girişimlerde bulunacaklarını ifade eden Aygın, Roman vatandaşlar için de çözüm önerilerinin bulunduğunu söyledi. Mahallede bulunan sokak hayvanlarına ilişkin de projeler hazırladıklarını dile getiren Yalı Mahallesi Muhtar Adayı Fuat Aygın, aza adayları ile uyum içinde çalışacaklarını sözlerine ekledi.

Aygın, yaptıkları iş gereği her kesimden vatandaş ile bir araya geldiklerini söyledi.