Spor

Kocaali’nin yeni bombaları

Kocaali’nin yeni bombaları

Süper Amatör Küme’nin yeni ekiplerinden Kocaalispor yaklaşan sezon öncesi transfere hız verdi. Mavi-beyazlılar önceki hafta gerçekleştirdiği transferlere ek olarak geçtiğimiz hafta dört isim daha ekledi.

Dört yeni isim

Geçtiğimiz sezon 1. Amatör Küme’yi şampiyon olarak tamamlayan ve Süper Amatör Küme’de mücadele etme hakkı kazanan Kocaalispor, yeni sezon öncesi transfere hız verdi. Mavi-beyazlı ekip önceki haftalarda yaptığı transferlere ek olarak dört yeni isimle anlaştı. Ferizlispor’dan Hamdi Alşan’ı renklerine ağlayan Kocaali temsilcisi, Kocadöngelspor’dan Erdi Akyel ile el sıkıştı. Geyvespor’dan Cevat Kaplan ile anlaşan Kocaalispor, yine Geyvespor’dan kaleci Bilal İyde’yi Kocaalili yaptı.

Vazgeçilmez olacağız

Kocaalispor’un köklü bir kulüp olduğunu ve bundan sonra Kocaali’nin futbolla anılması için gayret gösterdiklerini söyleyen Başkan Mustafa Sarı, “Kocaali’nin çocukları inandığında çok şeyi başarabiliyor. Geçtiğimiz sezon inançlı oyuncularımız ve bizi destekleyen taraftarımız sayesinde büyük işler başardık. Yükseldiğimiz Süper Amatör Küme’de de bu sene iyi işler yapmayı planlıyoruz. Bizim çocuklarımız bundan sonra yaptıkları iyi işlerle, Kocaali de futboldaki başarıları ile anılacak” dedi.