Spor

Karasuspor’da omurga tamam

Karasuspor’da omurga tamam

Geçtiğimiz yıl Süper Lig’de şampiyonluk yaşayan ve Sakarya’yı Bölgesel Amatör Lig’de temsil etme hakkı kazanan Karasuspor’da takım şekillenmeye başladı. Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen 6 transferin ardından takımın omurgası büyük oranda oluştu.

Forma aslanın ağzında

Karasuspor transfer bombalarını bir bir patlatmaya başladı. Aynı mevkiye birden fazla oyuncu düşmeye başladı. Geçtiğimiz sezon yaşadığı şampiyonluğun ardından yönetim değişikliğine giden Karasuspor yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Bir yandan kulüp faaliyetlerine önem veren sarı-kırmızılı ekip diğer yandan da takımın omurgasını şekillendiriyor. Geçtiğimiz hafta 6 futbolcuyu daha renklerine bağlayan Karasuspor’da oyuncular formayı kapmak için hocanın gözüne girmeye çalışacak.

Yeni transferler

Karasuspor daha önce gerçekleştirdiği transferlere ek olarak geçtiğimiz hafta 6 yeni oyuncuyla daha sözleşme imzaladı. Sarı-kırmızılılar geçtiğimiz hafta ilk olarak önceki sezon Alibeyköy’de şampiyonluk yaşayan forvet ve kanat oynama yeteneğine sahip Ozan Demiralay ile anlaşma sağladı. Daha sonra 1959 Yozgat kulübünde 10 numara pozisyonunda oynayan Ünal Avcı da Karasusporlu oldu. Sarı-kırmızılılar önceki sezon Sancaktepe forması giyen kaleci Metehan Coşkun’u da renklerine bağladı. Yine aynı takımda sağ bek oynayan Mehmet Akif Tüci de önümüzdeki sezon Karasu’nun başarısı için ter dökecek.

11 yıl profesyonel

Karasuspor ayrıca 11 yıllık profesyonel futbol hayatı bulunan Beşiktaş altyapısından yetişme Alpcan Arıcı ile anlaşma sağladı. Kulübün sosyal medya sayfasından yapılan paylaşımda Alpcan’ın çeşitli liglerde şampiyonluk yaşadığı da ifade edildi. Karasuspor son olarak da etkili kanat oyuncusu Hamza Tekin ile sözleşme imzaladı. Karasuspor’un pek çok oyuncu ile görüştüğü ve bundan sonraki transferlerin mevkileri güçlendirme amaçlı yapılacağı öğrenildi.

Ozan Demiralay da Karasuspor’un başarısına katkı sağlamayı hedefliyor.
Mehmet Akif Tüci bu sezon Karasuspor forması giyecek.
Karasuspor’un kalesi Metehan Coşkun’a emanet.
Yozgat’tan gelen Ünal Avcı bu sene Karasuspor formasını terletecek.
Hamza Tekin kanat oynayacak.