Gündem

Kocaali’de ilk hafta sessiz (0-0)

Kocaali’de ilk hafta sessiz (0-0)

Lige kendi sahasında başlayan Kocaalispor iyi bir oyun sergilese de sonuca gidemedi. 90 dakika boyunca gol sesi çıkmayınca Serdivan ve Kocaali birer puanı kırıştılar. Süper Amatör Küme A Grubu’nda mücadele eden Kocaalispor kendi sahasında bir puana razı oldu.

İlk maç Serdivan’la

Süper Amatör Küme A Grubu’nda mücadele den Kocaalispor kendi sahasında Serdivan’ı ağırladı. Ligin iddialı ekiplerinden Serdivan karşısında maça temkinli başlayan Kocaalispor rakibine istediği oyunu oynatmadı. Müsabakaya etkili başlayan taraf  konuk ekip Serdivanspor oldu. ilk 15 dakikalık kısımda etkili bir oyun ortaya koyan sarı siyahlı ekip gol için rakip kaleye yüklense de aradığı golü bulamadı.

Golü bulamadık

Oyuna ortak olmak isteyen Kocaalispor Hamdi ile net bir pozisyondan yararlanmadı. Taraftar desteğini arkasına alan mavi beyazlı ekip rakip kaleye gol için yüklense de aradığı golü bulamadı. karşılaşmanın ilk yarısı 0-0 sona erdi.  Karşılaşmanın ikinci yarısına daha istekli başlayan Kocaalispor oyun kontrolünü eline alsa da gol bulmakta zorlandı.

İki kırmızı çıktı

Müsabakanın 65. Dakikasında Serdivanspor forması giyen Berzan kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı. Rakip eksik kalması ile oyun kontrolünü ele alan Kocaalispor pozisyona girse de bu fırsatları değerlendiremedi. Karşılaşmanın 85. Dakikasında Kocaalispor forması giyen Mecit Keleş kırmızı kart görerek oyun dışında kaldı. Müsabakanın son dakikasın da mavi beyazlı ekip Umut ile net bir pozisyondan yararlanamadı. Karşılaşma 0-0 sona erdi.

Acar da geldi

Kocaali Şehir Stadı’nda oynana Süper Amatör Küme A Grubu İlk Maçını izleyenler arasında Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, önceki dönem Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayı Hüseyin Ekşi Kocaalispor Kulüp Başkanı Mustafa Sarı da vardı. Çok sayıda taraftarında tribündeki yerini aldığı müsabakada Kocaalispor yönetimi de takımlarını yalnız bırakmadı.

Saha: Kocaali Suni Çim

Hakemler: Yunus Aytekin Atabek***, Murat Taşçıkar**, Ömer Faruk Şahin**

Kocaalispor: Bilal***, Burak(?)( Muhammed*), Sezer**, Yasin Taşkıran**, Yasin Candan**( Umut*) Cevat**( Mecit Dk.85K.K) Eray**, Hamdi*( Baran*) Orhan*, Ensar*** Ozan***

Antrenör: Ozay Atbin

Serdivanpor: Kadir**, Berzan ( Dk.65 K.K), Deniz**, Serdar**, Kadir**, Alper**, Muhammet**, Kerem**, Yasin***, Fatih** Güven**

Antrenör: Uğur Alemdar