Spor

Kocaali’de hedef BAL

Kocaali’de hedef BAL

Transfer çalışmalarına tam gaz devam eden Kocaalispor şu ana kadar Kaleci Bilal İyide, Cevat Kaplan, Hamdi Alşan, Erdi Akyel ve Recep Dorak ile anlaştı. Mavi-beyazlıların birden fazla etkili isimle daha anlaşma aşamasında olduğu öğrenildi. Kocaali’de hedef ise Bölgesel Amatör Lig.

Transfer sürüyor

Henüz sezon açılış tarihini belirlemeyen Kocaalispor transfer çalışmalarına devam ediyor. şu ana kadar Kaleci Bilal İyide, Cevat Kaplan, Hamdi Alşan, Erdi Akyel ve Recep Dorak’ı renklerine bağlayan mavi-beyazlı ekip, birden fazla oyuncu ile görüşmelerini sürdürüyor. Geçtiğimiz sezon başarılı sonuçlar alan ve 1. Amatör Küme’yi şampiyon tamamlayan Kocaalispor bu sezon da şampiyonluk hedefliyor.

Amaç BAL

1. Amatör Küme’de elde ettikleri başarıyı Süper Amatör Küme’de de sürdüreceklerini söyleyen Kocaalispor Başkanı Mustafa Sarı, “Sezon öncesi takımımıza gerekli takviyeleri yapacağız. Bizim amacımız Kocaali’mizi Bölgesel Amatör Lig’e çıkarmak. Bunun için gereken tüm fedakarlığı yapacağız. Kocaali bunu hak ediyor. Biz de Bölgesel Amatör Lig’e yükselmek için ne gerekiyorsa yapacağız” ifadelerini kullandı.