Spor

Kocaali yedi bitirdi (1-7)

Kocaali yedi bitirdi (1-7)

Sakarya Süper Amatör Küme B Grubu’nda yer alan Kocaalispor, deplasmanda Hacıkışlaspor’u Furkan Koç (3), Battal Taşkaya, Emir Güçkıran, Sezer Kuzu ve Yasin Taşkıran’ın golleriyle 1-7 mağlup etti

İlk yarı 0-4

Sakarya Süper Amatör Küme B Grubu’nda yer alan Kocaalispor, deplasmanda Hacıkışlaspor ile karşı karşıya geldi. Müsabakaya hızlı başlayan konuk ekip, 14’üncü dakikada Battal Taşkaya ile 0-1 öne geçti. İyi oyununu sürdüren Kocaalispor, 26’ıncı dakikada Emir Güçkıran’ın attığı gol ile durumu 0-2’ye getirdi. Baskısını sürdüren Kocaalispor, 31’inci dakikada Yasin Taşkıran ve 33’üncü dakikada Sezer Kuzu’nun golleriyle skoru 0-4 yaptı. İlk yarıda farkı açan konuk ekip, soyunma odasına farklı şekilde önde gitti.

Yağmur sürdü

Mücadelenin ikinci yarısına da iyi başlayan Kocaalispor, 50’inci dakikada Furkan Koç ile durumu 0-5’e getirdi. Aradaki farkı azaltmak isteyen ev sahibi ekip Hacıkışlaspor, attığı gol ile durumu 1-5’e getirse de konuk ekip Kocaalispor, gol pozisyonlarına girmeye devam etti ve 65’inci dakikada Yasin Taşkıran’ın golüyle skoru 1-6 güncelledi. Müsabakada son dakikalar oynanırken, sahneye çıkan Furkan Koç, kendisinin üçüncü, takımının 7’inci golünü atarak durumu 1-7 yaptı ve maçın skorunu tayin etti.