Karasu

Kızılcık’ta düzenleme

Kızılcık’ta düzenleme

Kızılcık Mahalle Muhtarı ve Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu’nun talebi doğrultusunda Kızılcık Mahallesi’nde park alanı yenilendi. Topaloğlu, “Talebimiz doğrultusunda mahalemizdeki park alanı yenilenerek spor alanı da oluşturuldu” dedi.

Spor alanı eklendi

Kızılcık Mahallesi’nde bir çalışma daha tamamlandı. Kızılcık Mahalle Muhtarı ve Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu’nun talebi doğrultusunda Kızılcık Mahallesi’nde park alanı yenilendi. Konuyla ilgili açıklamada bulanan Topaloğlu, “Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Karasu Belediyesi tarafından yapılan parkımızı yeniledik. Talebimi doğrultusunda oyun alanımıza spor alanı da ekledik” şeklinde konuştu.

Minikler rahatça eğlenecek

Konuşmasına devam eden Kızılcık Mahalle Muhtarı İsmail Hakkı Topaloğlu, “Mahallemizde güzel çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Miniklerimiz parkta eğlenirken ebeveynlerimiz de diğer alanda spor yapabilecek. Vatandaşlarımızı mağdur etmeden taleplerimizi yanıtlayan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’ya ve mahallemizde yapılan çalışmalarda emegi geçen herkese teşekkür ediyor, çalışmalarımızın hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Topaloğlu, “. Talebimi doğrultusunda oyun alanımıza spor alanı da ekledik” dedi.
Kızılcık Mahallesi’nde park alanı yenilendi.