KarasuSakarya

Kızılcık Mahallesi’ne kuruldu

Kızılcık Mahallesi’ne kuruldu

Yakın zamanda sertifikaları Karasu’nun muhtarlarına teslim edilen oyun parkları, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından kurulmaya başladı. Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu, “Parkımız Kızılcık Mahallesi’ne kuruldu. Diğer dört mahallemizde parkların kurulumları devam ediyor. Çocuklarımıza hayırlı olsun. Emeği geçen herkese teşekkürler” dedi.

Alan düzenlenmesi yapıldı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce tarafından Karasu’nun muhtarlarına teslim edilen oyun parkları, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından kurulmaya başladı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Kızılcık Mahalle Muhtarı ve Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu, “Karasu’da toplam beş mahallenin çocuk parkı sertifikalarını aldıktan sonra mahallemizde park yapılacak alanın düzenlenmesi için çalışma gerçekleştirdik” şeklinde konuştu.

Çocuklar güvenle oynayacak

Mahallemizde park yapılacak alanın düzenlenmesinin ardından Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından çocuklarımızın güvenle oyun oynayabilecekleri parkın kurulumu gerçekleşti. Diğer dört mahallemize yapılacak oyun parklarının alan düzenlenmesi ve kurulumu devam ediyor. Taleplerimiz doğrultusunda çocuklarımız için mahallelerimizde yapılan çalışmadan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’ye ve çalışma gerçekleştiren ekiplere teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

 

Topaloğlu, “Kızılcık Mahallesi’nde kurulan parkımız çocuklarımıza hayırlı olsun” dedi.