KarasuKocaaliSpor

Kızılcık 4’e taktı (0-4)

Kızılcık 4’e taktı (0-4)

  1. Amatör Küme A Grubu’nda mücadele eden Kızılcıkspor ilk yarısı 0-0 berabere sonuçlanan müsabakanın ikinci yarısında 4 gol birden buldu ve Acı Elmalıkspor’a şans tanımadı.

 

İlk yarı tıkandık

  1. Amatör Küme’nin iddialı ekibi Kızılcıkspor Acı Elmalıkspor ile Karaman Sentetik Saha’da karşılaştı. A Grubu’nda Pazar günü oynanan müsabakaya tutuk başlayan Kuzey Temsilcisi ilk dakikalardan itibaren rakibi üstünde baskı kurmayı başardı. Birbiri ardına ataklar geliştiren Kızılcıkspor müsabakanın ilk yarısında bir türlü aradığı golü bulamadı. Rakibine de gol şansı tanımayan Kuzey Temsilcisi soyunma odasına 0-0’lık skorla gitti.

İkinci yarı açıldık

Müsabakanın ikinci yarısına fırtına gibi giren Kızılcıkspor, ikinci yarının hemen başında kazanılan penaltı atışını 50. dakikada Yusuf İrken ile gole çevirdi ve rakibin direncini kırmış oldu. Bu dakikadan sonra kendinden emin bir oyun ortaya koyan Kızılcıkspor, 5 dakika sonra Emre Can ile ikinci golü buldu. 63. dakikada Kaan Gülmüş ile skoru 0-3 yapan Kızılcık ekibi müsabakanın son dakikasında Tunahan ile farkı 4’e çıkardı ve maçtan 0-4 galip ayrıldı. Kızılcıkspor bu şekilde namağlup liderliğini sürdürdü.

Kızılcıkspor rakibine şans tanımadı.
Kızılcık ekibi ilk yarısı 0-0 biten müsabakadan farklı galip ayrıldı.