Kırıntı Çiğköfte hizmete açıldı

 

Karasu’da çiğköftenin yanı sıra değişik lezzetleri müşterilerine sunan Kırıntı Çiğköfte hizmete açıldı. İlk günden Karasu halkının ilgi odağı olan Kırıntı Çiğköfte el yapımı börek çeşitleri ile herkesin beğenisini kazandı.

 

YOĞUN KATILIM

Karasulu girişimci Hüseyin Kahraman ve Duygu Kahraman tarafından çiğköftenin yanı sıra değişik lezzetleri müşterilerine sunan Kırıntı Çiğköfte Pazartesi günü düzenlenen açılış töreni ile müşterilerine kapılarını açtı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında düzenlenen açılış törenine Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, İyi Parti Yönetim Kurulu Üyesi Engin Şahan, İmparator FM Genel Yayın Yönetmeni İlker Elik ve çok sayıda davetli katıldı.

EL YAPIMI ÜRÜNLER

Birbirinden farklı lezzetleri ile Karasu’da damak tadına farklı boyut kazandıracağını belirten Kırıntı Çiğköfte İşletmecisi Duygu Kahraman, “Birbirinden güzel el yapımı ürünleri Karasu halkımız ile buluşturacağız. İşyerimizde kendi imalatımız olan içli köfte, el yapımı börekler ve yaprak sarması gibi birçok çeşit ürün el yapımıdır. Bu mutlu günümüzde açılış törenimize katılarak bizleri onurlandıran tüm davetlilerimize teşekkür ederim. Karasu Kabakoz Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’nde bulunan iş yerimize herkesi bekleriz” dedi. Gülcan Elmalı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.