Siyaset

Kılıçdaroğlu Sakarya’da

Kılıçdaroğlu Sakarya’da

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Sakarya’ya gelecek. 9 Mayıs Salı günü Demokrasi Meydanı’na gelecek Kılıçdaroğlu’na Karamollaoğlu, İmamoğlu ve Yavaş da eşlik edecek.

Araç kaldırılacak

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçimden önceki son salı günü Sakarya’ya gelecek. 9 Mayıs’ta eski adı Kent Meydanı olan Demokrasi Meydanı’nda halka hitap edecek olan Kılıçdaroğlu’na Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da eşlik edecek. Salı günü yapılacak olan miting, saat 17:00’da başlayacak.

Araç kaldırılacak

Salı günü Demokrasi Meydanı’nda düzenlenecek olan mitinge her ilçeden araç kaldırılacağını söyleyen Cumhuriyet Halk Partisi Karasu İlçe Başkanı Aykut Süt, “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Sakarya’mızda ağırlayacak olmanın heyecanı içindeyiz. Cumhurbaşkanı Adayımıza, Millet İttifakı Ortağımız Saadet Partisi Genel Başkanı Sayın Temel Karamollaoğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş da eşlik edecek” dedi.