Karasu

Kaya’dan Emre’ye ziyaret

Kaya’dan Emre’ye ziyaret

Ak Parti Sakarya Milletvekili Murat Kaya, Karasu Esnaf ve Sanaatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre’ye ziyarette bulundu. Kaya, yaptığı görüşmede Karasu’nun gelişmekte olan bir bölge olduğunu ve her türlü yatırıma açık olduğunu söyledi.

Gelişmekte olan bir bölge

Geçtiğimiz günlerde Ak Parti Sakarya Milletvekili Murat Kaya, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, AK Parti İlçe Başkanı Recep Aksu ve AK Parti Sakarya 7. Sıra Milletvekili Adayı Kürşat Kılıç, Karasu Esnaf ve Sanaatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre’yi ziyaret etti. Yapılan ziyarette açıklamada bulunan Kaya, Karasu’nun gelişmekte olan bir bölge olduğunu ve her türlü yatırıma açık olduğunu söyledi.

Sahada olmaya devam

Ardından açıklamada bulunan Esnaf ve Sanaatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre, “Vekilimiz Murat Kaya Aday Adaylığı sürecinde ve öncesinde ziyaretlerde bulundu. Ziyaretlerinden dolayı Sakarya Milletvekili Murat Kaya’ya, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’ya, Ak Parti İlçe Başkanı Recep Aksu’ya ve 7. Sıra Milletvekili Adayı Kürşat Kılıç’a teşekkür ederim” şeklinde konuştu. Ardından Kaya, Sahada olmaya devam edeceğini de belirtti.