Karasu

KARSAŞ’la Kaymakamlık anlaştı

KARSAŞ’la Kaymakamlık anlaştı

Karasu Belediyesi KARSAŞ Müdürlüğü’ne bağlı sosyal tesislerde yüzde 20 indirim uygulanacak. Karasu Belediyesi ve Kaymakamlık arasında yapılan protokol gereğince Karasu’da görev yapan kamu çalışanlarına yüzde 20 indirim uygulanmasına karar verildi.

İmzalar atıldı

KARSAŞ Müdürlüğü’ne bağlı sosyal tesislerde Karasu Belediyesi tarafından Karasu’da görev yapan kamu çalışanlarına indirim uygulanacak. Uygulanmaya başlanacak protokolü imzalamak için Karasu İlçe Kaymakamı Mehmet Uğur Arslan, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, KARSAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Şamlıoğlu ve İşletme ve İştirakler Müdürü Hüseyin Çakır, Kaymakamlık makamında bir araya geldi.

İndirim yapılacak

Karasu Belediyesi ile Karasu Kaymakamlığı arasında yapılan görüşmenin ardından sonuç belirlendi. Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ile Karasu Kaymakamı Mehmet Uğur Arslan arasında yapılan protokol gereğince Karasu’da görev yapan tüm kamu çalışanlarına Karasu Belediyesi tarafından KARSAŞ Müdürlüğüne bağlı sosyal tesislerde yüzde 20 indirim uygulanmasına karar verildi.