Karasu’ya iki şube açılacak

 

Karasu Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Erol Sarı, Karasu’ya Tarım Kredi Kooperatif Marketçilik A.Ş. olarak yaz dönemine kadar iki şube açılacağı müjdesini verdi. Sarı, “Marketlerde Türk çiftçisinin ürünleri değerlendiriliyor. Marketlerin amacı üreticiden tüketiciye en kaliteli ürünü olabildiğince ucuza aracısız satmaktır” dedi.

 

KARASU’DA YOK

Karasu Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Erol Sarı, Karasu’ya Tarım Kredi Kooperatif Marketçilik A.Ş. olarak yaz dönemine kadar iki şube açılacağı müjdesini verdi. Sarı, “Market projeleri kapsamında Tarım Kredi Kooperatifleri Marketçilik A.Ş. olarak ayrı bir şirket kurdu. Önümüzdeki aylarda Karasu’ya en az iki şube açmayı planlanıyor. Karasu’da Tarım Kredi Kooperatifi için de mini bir gıda bölümü var, burada temel gıda malzemeleri satıyoruz. Tarım Kredi Kooperatifi’nin market şubesi Karasu’da yok” şeklinde konuştu.

 

EN İYİ FİYATA ULAŞABİLECEK

Müdür Erol Sarı, “En yakın şube Kocaali de var. Karasu’da nüfus popülasyonu sebebiyle daha planlı hareket edildiğinde bu süre biraz uzadı. Nisan – Mayıs ayları içerisinde iki şube açılması planlanıyor” ifadelerini kullandı. Karasu Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Erol Sarı, “Vatandaşlarımız Tarım Kredi Marketleri’nde, Tarım Kredi ortakları ve diğer çeşitli kooperatiflere ait ürünlere en iyi fiyata ulaşabilecek” ifadelerini kullandı. Bahar Kaya