Karasu

Karasu’ya hayran kaldılar

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Karasu Belediyesi, Kocaali Belediyesi ile İl ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü iş birliği ile Acarlar Longozu’nda Bisiklet Festivali düzenlendi. Programa bisiklete gönül vermiş çok sayıda sporcu katılım sağladı.
Sporcular Karasu’dan memnun
Geçtiğimiz günlerde Acarlar Longozu’nda Bisiklet Festivali düzenlendi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Karasu Belediyesi, Kocaali Belediyesi ile İl ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü iş birliği ile düzenlenen programa bisiklete gönül vermiş çok sayıda sporcu katılım sağladı. Sporcular, Karasu’da sürüş yaparken duygulandıklarını, bisiklet yollarının rahat bir şekilde kullanıldığını, bisiklet kültürünün Karasu’da olduğunu belirterek Karasu Belediyesi’ne teşekkür etti.
Sporsever bir belediye
Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “Karasu’muz da rotanızda yer aldı. Biz de imar ettiğimiz bisiklet yollarının sayısını daha da arttırarak bisiklet sürücülerine katkı sunmayı ve doğamızı korumayı bir vazife biliyoruz. İlçemizi de bu yönde geliştirmeyi arzu ediyoruz. Sadece sahil bandımızda değil, şehir içinde de yaya ve motorsuz araçlar trafiğinin olanaklarını geliştirerek doğasever, sporsever bir belediye olmayı özümsüyoruz. Sizleri ilçemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Programımıza katılan herkese teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Sarı, “Doğasever, sporsever bir belediye olmayı özümsüyoruz” dedi.
Acarlar Longozu’nda Bisiklet Festivali düzenlendi.
Sporcular, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’ya teşekkür etti.
Sporcular, bisiklet yollarının rahat bir şekilde kullanıldığını belirtti.