Karasu

Karasu’ya 112 ASH İstasyonu

Karasu’ya 112 ASH İstasyonu

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu tarafından Karasu Aziziye Mahallesi 301. Sokak Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yanına 112 ASH İstasyonu yapıldı. Karasu Belediyesi tarafından yer tahsisi gerçekleştirilen “112 ASH İstasyonu Hizmet Binası” protokolü imza törenine, Vali Yaşar Karadeniz’de katılım sağladı.

Protokol imzalandı

Karasu’lu İş İnsanı MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu tarafından Karasu Aziziye Mahallesi 301. Sokak Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yanına 112 ASH İstasyonu yapıldı. Karasu Belediyesi tarafından yer tahsisi gerçekleştirilen “112 ASH İstasyonu Hizmet Binası” protokolü imza törenine, Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü katılım sağladı.

Her zaman destek olacağız

Açıklamada bulunan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “İlçemizin sağlık alanında önemli bir ihtiyacı olan 112 ASH İstasyonunun hizmete girecek olmasından mutluluk duyuyor ve bu tür projelere Karasu Belediyesi olarak her zaman destek olacağımızı belirtmek istiyorum” ifadelerini kullandı. Başkan Sarı, projenin Karasu’ya hayırlı olmasını dileyerek emeği geçenlere teşekkür etti.