EkonomiKarasu

Karasu’dan tüm Türkiye’ye

 

Karasu’da 12 önce kurulan Karasu Çelik Kapı firması üç bölgede faaliyet göstermeye başladı. Ege, Akdeniz ve Marmara bölgelerinde toptan kapı satışı yapan firma, kendi ürettirdiği ürünleri bir günde müşterilere gönderiyor.

 

BİR GÜNDE TESLİMAT

Karasu’da 12 yıldan bu yana faaliyet gösteren Karasu Çelik Kapı firmasının her bütçe ve zevke göre ürün sunduğunu ifade eden Ömer Yavuzyiğit, “Firmamızda her bütçe ve beklentiye göre ürün bulunuyor. Stokumuz her zaman yeterli durumda. Müşterilerimiz sipariş verdikten sonra bir iş günü içinde ürünlerini teslim ediyoruz. Bu da bizim tercih edilmemizin bir başka nedeni. Bunların yanı sıra artırılmış güvenlikli, internet kontrollü gibi pek çok özel üretim ürünlerimiz de mevcut” ifadelerini kullandı.

 

SÖZ SAHİBİ OLACAĞIZ

Çelik kapı sektöründe kendilerini her geçen gün geliştirdiklerini ve bunun da kendilerine gelen talebi artırdığını söyleyen Yavuzyiğit, “Ar-Ge faaliyetlerine büyük önem veriyoruz. Kendi modellerimizi üretiyoruz ve sektörde takip ediliyoruz. Yakın gelecekteki hedefimiz firmamızı çelik kapı sektöründe ana belirleyiciler arasına sokmak. Bunun için gerekli altyapıya ve kaliteye ulaştığımızı düşünüyoruz” şeklinde konuştu.